Kuchnie na wymiar - nowoczesne meble kuchenne

 

Przestrzeń kuchenna podczas nowoczesnego aranżowania wnętrz powoli przestaje być traktowana wyłącznie, jako miejsce do przygotowywania posiłków. Coraz częściej bierze się pod uwagę nie tylko funkcjonalność, którą posiadają meble kuchenne, ale także ich aspekt wizualny.

Jesteśmy firmą wykonującą szafki, półki oraz regały na wymiar tworząc je tak, by powierzchnia w pomieszczeniu została całkowicie wykorzystana. Jednocześnie efekt końcowy, który wynika z naszego projektu jest zawsze zdumiewający dla oka.

Wymarzona kuchnia sercem domu

 

Przywołując ją na myśl nie trzeba od razu stawiać sobie przed oczami poustawianych garnków, zastawy i sztućców. W naszych projektach wszelki sprzęt oraz urządzenia AGD zostają sprytnie poukrywane. Tworzymy meble na wymiar dostosowane do zabudowania każdej lodówki, czy zmywarki oraz regały dostosowane do schowania mikrofali.

Dodatkowo wiele naszych szafek otwiera się bez użycia uchwytów. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie oferować designerskie oraz funkcjonalne meble. W połączniu z oryginalnym wzornictwem frontów stworzymy Państwu przestrzeń, która stanie się wizytówką domu. Tak zaaranżowana kuchnia zachęca do przebywania w niej całej rodziny, sprzyjając zacieśnianiu więzi wśród bliskich.

Do skorzystania z naszych usług zapraszamy wszystkie osoby, które chcą wcielić w życie swoje pomysły, ale też każdego komu brakuje koncepcji na stworzenie przestrzeni kuchennej. W ofercie posiadamy całą paletę barw i wzorów, które dowolnie można ze sobą łączyć. Zajmujemy się pomieszczeniami o zróżnicowanej powierzchni użytkowej. Tworzymy meble nie tylko pod zabudowę urządzeń AGD, ale też różnej wielkości wnęk. Umieszczamy w projektach duże i małe szafki, pojemne półki oraz szuflady, które pozwalają przechowywać wszelkiego rodzaju sprzęt do gotowania. Dzięki temu, poruszanie się po tak zaaranżowanym pomieszczeniu staje się niezwykle intuicyjne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, które mogą stanowić dla Państwa doskonałe źródło inspiracji.

;